Piercingmania v novém kabátě a rozšířenou nabídkou

23. prosinec 2013 | 14.27 | rubrika: PR články

Piercing (z anglického pierce – propíchnout) už dávno není jen módou punkerů a dalších skupin mládeže, které dřív byly odsuzovány. Jeho historie je dokonce mnohem delší, už před tisícovkami let měl ve společnostech po celém světě – v Africe, na Aljašce i v Evropě náboženský a rituální význam. Ke konci 20. století inspirovaly mládež k nošení piercingu hudební kapely, které se objevovovaly ve vysílání slavné TV stanice MTV a v "seriózní" módě poprvé piercing a tetování představil slavný návrhář Jean-Paul Gaultier.

Dnes mají různé části těla ozdobené nejen teenageři, ale i lidé vyšších věkových skupin a jeho popularita se nezmenšuje. To reflektuje i jeden z největších a nejoblíbenějších českých e-shopů zaměřených na piercing a vše kolem něj PiercingMania.

| přečteno: 143x

Hip hop - móda i životní styl

30. červenec 2013 | 20.16 | rubrika: PR články

Když na přelomu 70. a 80. let minulého století začali afroameričtí obyvatelé chudých čtvrtí New Yorku nebo Los Angeles unikat nudě a stereotypu prostřednictvím nových forem vyjádření, asi ještě nikdo netušil, že z hip hopu se stane styl, který je i za ta léta stále velmi oblíbený. Rapování do rytmu reprodukované hudby, malování graffiti a specifický tanec zvaný breakdance se rozšířily z amerických ghett do celého světa včetně ČR. Na začátku 90. let se i u nás objevili první interpreti z nichž třeba PSH, Indy & Wich a někteří další udávají směr české scény dodnes.

Ke každé subkultuře ale patří kromě hudby i móda. Rozmanitost té hip hopové láká spoustu teenagerů. Sportovní soupravy, kšiltovky nebo třeba výrazné řetězy už dávno nejsou znakem nějakých pouličních gangů, ale mnoho mladých lidí je považuje za nejpohodlnější a zároveň v nich chtějí vypadat dobře.

Ale kde se inspirovat? Široký výběr nabízí třeba Blingstar, nejlevnější hip hop shop v ČR. Z produktů si vyberou nejen mladí muži, ale i něžné pohlaví a je opavdu z čeho. Nejen základní oděvy jako soupravy, tepláky, mikiny, ale i šperky nebo tzv. Bandana šátky. Jedná se o víceúčelové šátky, které lze nosit nejen na krku, ale i na hlavě nebo je použít jako čelenku. V e-shopu je najdete v mnoha barvách a stylech, hodí se také pokud se aktivně zabýváte street dance a podobnými aktivitami.

| přečteno: 110x

Výhody pojízdného lešení a jeho pronájmu

27. červen 2013 | 10.14 | rubrika: PR články

Občas se stane, že lidé, co bydlí v rodinném domě nebo jsou majiteli nějaké jiné budovy, musí udělat úpravy, které vyžadují přístup z lešení. Někdo jej zas může potřebovat při stavění filmových a divadelních kulis. Ne každý má ale odborné zkušenosti, a proto je vhodné obrátit se na odborníky a pronajmout si od nich tzv. pojízdné lešení, které je velmi jednoduché a multifunkční.

Pojízdné lešení je ideálním pomocníkem při rekonstrukci menších domů, interiérů nebo kulis. Díky kolečkám je lze snadno přemisťovat a hlavně se dá velmi lehce složit. S návodem to zvládnete i sami bez potřeby nějakého speciálního nářadí.

Nejčastěji se používají lehká hliníková pojízdná lešení se zatížením do 400 kg a výškou do 13 m, což je ideální pro běžné úpravy menších staveb. Velice kvalitní jsou ale i lešení ze slabostěnných ocelových trubek, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti poškození spojů.

Pokud je potřeba vyloženě přenosného lešení, vyrábějí se i skládací "lešeníčka" do 3 m, se kterými lze velmi snadno manipulovat, rozkládat je, montovat a uschovat.

Jestliže člověk potřebuje lešení jen pro jednorázovou opravu, je výhodnější si jej pronajmout, než koupit. Např. odborníci z půjčovny lešení AA lešenářský servis (v případě potřeby najdete více info zdevám poradí, jaký typ bude pro vaši stavbu, interiér a druh práce nejvhodnější, lešení přivezou, namontují a po ukončení prací opět odvezou.

| přečteno: 134x

Sportem ku zdraví!

25. červen 2013 | 11.07 | rubrika: PR články

Občas se sice tato motivační fráze doplňuje slovy "a k trvalé invaliditě", ale pokud máte dobré vybavení, neměly by žádné úrazy ani jiné potíže hrozit. Každý sport, ať už je to čím dál populárnější outdoor, lyže nebo míčové hry a další, má svá specifika, ale základem každého jsou dobré boty, vhodné oblečení (včetně spodního) a samozřejmě chrániče. Nic z toho by se nemělo podceňovat a je třeba dbát na kvalitu.

Kde ale veškerou kvalitní výbavu i různé jiné doplňky sehnat? Jednou z možností je například sportovní obchod SGSport. Mimo dalších značek nabízí a přímo spolupracuje i s celosvětovou jedničkou v oblasti outdoorového a lyžařského vybavení Helly Hansen, která vyrábí vysoce kvalitní sportovní oděvy už od roku 1877. Z bohaté nabídky si mohou vybrat muži, ženy i děti a to nejen základní vybavení jako funkční prádlo, zimní bundy, vesty, kalhoty nebo obuv, ale i různé užitečné doplňky.

Pokud zrovna hledáte spíš než oblečení chrániče, bandáže, ortézy či vložky do bot, můžete vybírat z řady značky MediRoyal, zaměřené na ortopedické potřeby pro zvýšení bezpečnosti.

Co se týče lyžařské výbavy, potěší produkty světoznámých specializovaných značek Atomic nebo Salomon.
Plánujete hrát v pěkném počasí volejbal, fotbal, házenou nebo vyrazit na tůru? SGSport nabízí obuv pro všechny tyto příležitosti, ale i míče nebo trekkingové hole.

Kromě pestrého výběru nekvalitnějšího zboží na trhu jsou dalšími výhodami nákupu 100% dostupnost, rychlé dodání, výprodejové ceny a poštovné při objednávce nad 2500 Kč zdarma.

| přečteno: 137x

Nudíš se? Dej hru!

24. červen 2013 | 09.42 | rubrika: PR články

První opravdu parný týden tohoto roku skončil, venku se zatahuje a někde už i prší. Víkend daleko a na další letní akce a výlety si musíme počkat, až zase bude volno nebo tepleji. Co teď? Pokud stejně jako já v rámci prokrastinace nebo prostě čiré nudy jen tak brouzdáte na internetu, e-maily máte vyřízené, zprávy a oblíbené webovky přečtené a nic vlastního se vám zrovna tvořit nechce, zkuste nějakou jednoduchou, ale zábavnou online hru. Výhodou serverů nabízejících hry online jako zrovna dejhru.cz je, že nic nemusíte složitě instalovat ani platit. Pokud nemáte ke hraní partnera, můžete změřit své síly s počítačem nebo si najít sólovku. Zahrát si lze jednorázově nebo se zaregistrovat, čímž získáte možnost ukládat si skóre.

A jakou si vlastně vyzkoušet? Na výběr je spousta možností. Pro koumáky adventury, logické a postřehové hry a strategie, pokud se vám ani přemýšlet zrovna nechce tak oddechovky nebo srandičky, pokud si potřebujete vybít špatnou náladu, můžete si zastřílet nebo zabojovat, děvčata si zahrát na módní návrhářku anebo pokud jste milovníci rychlosti, pustit si závodní hry. Zrovna v této kategorii jsem si vyzkoušela projet se po velkoměstě policejním autem v Extreme Pursuit (ta je navíc i v 3D), pobavila jsem se u roztomilé Desktop Racing 2, kde autíčko projíždí a překonává překážky v různých částech bytu nebo ujížděla před zombíky ve Wheels and Zombies.

| přečteno: 135x

Vzdělání i zábava s online jazyky

3. květen 2013 | 22.23 | rubrika: PR články

Dnešní "život online" má sice i svá negativa, ale také spoustu výhod, které se projevují usnadněním různých činností v životě a spojení s lidmi po celém světě. V tom zůstává hlavní bariérou neznalost cizího jazyka, ale ani to už v současnosti nemusí být problém. Díky internetu je dnes mnohem zábavnější i učení, bez nutnosti biflování slovíček a gramatiky z tlustých knížek. Tuto moderní možnost nabízí třeba angličtina online.
Výuka angličtiny je díky interaktivním možnostem (video výuka, slovíčka ve formátu MP3 a s tím spojený nácvik poslechu a výslovnosti nebo spousta testů na procvičování) mnohem pestřejší a zajímavější.
Tyto
kurzy angličtiny jsou určeny dětem, dospělým (třeba zaměstnancům firem) i seniorům, rozděleny na výuku pro začátečníky, pokročilé i profesionály (např. angličtina pro zdravotnictví a farmacii, obchod, stavebnictví a strojírenství, průmysl, IT, právo, finance a účetnictví a mnoho dalších oborů). Také angličtina pro děti se nese v oblíbeném duchu školy hrou.
Kvalita služeb Online jazyků spočívá hlavně v e-learningu (výuková videa) vedeném profesionálními a sympatickými lektory – rodilými mluvčími a formě
angličtina hrou (zapojení zrakových, slovních, poslechových i hmatových aktivit, spousta názorných videí, animací, obrázků a dalších multimediálních prostředků).
Je možné připravit se i na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge ESOL od úrovně A1 po C2.
Výhody studia Online jazyků jsou tedy mimojiné zábavná výuková videa, snadné, interaktivní a neomezené procvičování si slovíček, frází a gramatiky, zaměření na poslech a výslovnost, hravá cvičení a testy a snížení nákladů v případě firemní výuky, a to vše podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů univerzit Cambridge a Oxford.

| přečteno: 142x

Originální designový nábytek pro váš domov

21. únor 2013 | 21.13 | rubrika: PR články

Místo, kde bydlíme, by mělo být také tím nejpříjemnějším, kde se pohybujeme. Vždyť kde jinde si člověk odpočine od každodenních stresů a starostí? Proto je asi pro každého důležité, aby se ve svém domově cítil příjemně a to ve všech pokojích, které používá.

| přečteno: 80x

Služby bytových designérů

20. únor 2013 | 22.27 | rubrika: PR články

Staré přísloví říká "můj dům, můj hrad" a dodnes to platí. Ať už bydlíme v rodinném domě, vile nebo třeba i v menším bytě, vždy se tam chceme cítit příjemně a odpočinout si od každodenních stresů a spěchu. Proto si samozřejmě snad každý přeje, aby jeho domácí "útočiště" bylo oázou klidu a pohodlí.

| přečteno: 66x

Kabelky na sezónu 2013

17. únor 2013 | 21.21 | rubrika: PR články

Před časem jsem psala článek o módních faux pass Čechů, přičemž jsem zjistila, že cizinci z nás mají legraci, protože jako zavazadlo běžně používáme igelitové tašky. Myslím, že nás žen se to tolik netýká, ale přece jen pro jistotu-pokud nejdete zrovna jen do sámošky, raději si s sebou vezměte kabelku místo igelitky :-) Navíc je začátek nového roku a možná je načase obměnit nejen šatník a botník, ale i vaši sbírku kabelek, které zdaleka nejsou jen praktičtí pomocníci ve kterých nosíte nezbytné věci, ale hlavně skvělý módní doplněk.
A když už jsem u těch faux pass-padělek "Vuittonky" taky nikoho nenadchne. Naštěstí nemusíte patřit mezi "horních deset tisíc", abyste si na letošní sezónu mohly pořídit kvalitní a skvěle vypadající kabelky.
K těm nejkvalitnějším patří samozřejmě kožené. V e-shopu Krásné-kabelky.cz je jednou z nejprodávanějších třeba Triton Yvonne z jemné, ale pevné kůže o rozměrech 31 x 31 x 14 cm. Má dlouhý nastavitelný řemen, zavírání na zip a uvnitř kapsičku na drobnosti. E-shop dále nabízí i kabelky z PVC, konopí a další drobné doplňky.
V dalším kabelkovém obchodě-Belona.cz zas najdete celou řadu prestižních značek za dobré ceny, namátkou třeba Diesel, Desigual, Oilily, Lonsdale, Paul Frank a řadu dalších.
Mě zaujaly hlavně pestré a nápadité vzory kabelek a tašek Desigual a Oilily, ale i mezi dalšími je výběr opravdu velký.
Velmi oblíbenou luxusní značkou je rovněž Guess. Nejprve byla zaměřena především na výrobu džínů, ale dnes nabízí také různé další oblečení a módní doplňky, včetně kabelek.

| přečteno: 86x

Profesionální překladatelské služby pro vás

10. leden 2013 | 22.19 | rubrika: PR články

Svět je v současnosti propojen jako nikdy v historii, což nám v řadě oblastí přináší mnoho výhod, možností a příležitostí. Překážkou však může být jazyková bariéra. Někdy prostě potřebujete třeba v rámci své práce kontaktovat či spolupracovat s lidmi a společnostmi ze země, jejíž jazyk neovládáte nebo jej neznáte tak dobře, abyste si sami troufli na sepisování odborných textů, smluv apod. Ani to však už nemusí být problém, pokud se obrátíte na odborníky, kteří vám rádi nabídnou své překladatelské služby a to za příjemnou cenu.
Globální vzdělávací centrum Berlitz zajišťuje překladatelské služby na 500 pobočkách ve většině světových jazycích, zejména pak angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině a ruštině.
Samozřejmostí je vysoká kvalita překladu, rychlost (2000 slov do 24 hodin) a zřetel na kontrolu textu. Od odborníků na vámi požadovaný jazyk (rodilí mluvčí nebo vysokoškolsky vzdělaní a certifikovaní překladatelé) si můžete nechat přeložit cokoli, co potřebujete – obecné, technické a odborné texty z různých oborů, potvrzení, certifikáty i webové stránky. Překlady jsou poskytovány oboustranně, tedy do i z požadovaného jazyka.
Dále je v nabídce korektura obecných, odborných i technických textů.

Na pobočkách globálního vzdělávacího centra Berlitz v Praze a Brně se lze kdykoli domluvit na individuálním plánu překladu, předání zakázky a dalších podrobnostech.

| přečteno: 137x