Co Čech to nudista? A ptal se někdo NÁS?

12. červenec 2017 | 19.40 | rubrika: Moje názory

Marilyn Monroe in Bikini and SSlušnočeskem zahýbala další "aféra"...maminky v burkinách s dětmi si dovolily jít se vykoupat do pražského bazénu načež je vyfotil uvědomělý občan mající strach z terorismu a špíny (mimochodem, to focení cizích lidí bez jejich souhlasu mi začíná celkem vadit), nasdílel na FB a už se jen těšil z nenávistných komentářů, které vyvolal (naopak dotyčný aquapark na tyto komentáře naštěstí nedal)...

Nebudu se tady rozepisovat o tom, že burkiny jsou ze stejného materiálu jako jiné plavky, že ta 1,5 miliardy lidí opravdu nejsou všichni opice, takže se kupodivu taky sprchují, že je tento styl plavek hitem např. v Číně, kde ženy nepovažují opálenou kůži za atraktivní, že jsou ideální pro lidi s lupénkou a jinými kožními nemocemi atd., chci jen říct, tohle není reakce vyvolaná opodstatněným strachem (opodstatněný strach by to byl, kdyby se u nás běžně v bazénech odpalovaly paní v burkinách i se svými dětmi), to je jen hysterie a nenávist a evidentně by se slušným Čechům líbilo, kdyby ženy měly vstup do bazénu jen pokud budou v tangách a nahoře bez (sorry, spousta z nás se nikdy necítila dobře ani ve dvoudílných plavkách a daly bychom přednost jednodílným či tankinám, ale to asi budeme moc zahalené, že? :-( ).

Je snadné vrátit se k totalitě

17. listopad 2016 | 22.53 | rubrika: Moje názory

Proč? Protože kdo se nepoučí z historie, je nucen ji opakovat. Protože kdo spí v demokracii, probudí se v totalitě. Protože spousta lidí je líná a neochotná přijmout zodpovědnost za svůj život a chce vůdce, který to udělá za ně. A pokud se s ním mohou sjednotit vůči nějakému společnému nepříteli, na kterého můžeme všechno svést, tak ještě lépe. Dokonce i my tady v ČR to lidem, kteří by potenciálně někdy chtěli znovu zavést, neříkám komunismus, spíš nějakou spatlaninu fašounství a bolševismu, krásně ulehčujeme.

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 29x

Nemilý pane prezidente...

22. říjen 2016 | 12.58 | rubrika: Moje názory

...jelikož to, co v poslední době předvádíš-sice jsi s tím začal brzy po svém zvolení, ale teď už to začíná být neúnosné, rozhodla jsem se ti napsat otevřený dopis. Nevykám ti, protože za prvé můj prezident teda fakt nejsi a za druhé si tě nevážím. Abychom si hned ze začátku rozuměli, nepatřím k, jak ty říkáš, fašistické pražské kavárně, ani nejsem, jak říkají tví voliči, když ti někdo něco vyčte, frustrovaná z toho, že nevyhrál KS. Ono je totiž celkem logické řešit to, co provádí prezident (tedy ten, kdo prezidentské volby vyhrál) než řešit toho, kdo je nevyhrál :-D Takže teď se doufám chápeme a hned k věci, hned ti vysvětlím, proč nejsi můj prezident a proč si tě nevážím.

Ještě jednou k volbám 2016

13. říjen 2016 | 23.03 | rubrika: Moje názory

Tak mohlo to dopadnout i líp i hůř, jako většinou, klasika :-) Ale vlastně jsem celkem spokojená (zatím...ještě mají dost času to podělat :-D), hlavně proto, že si (konečně!) o dost pohoršili komunisti, kteří teda podle mě měli být zakázaní hned po roce 89 a že se kromě Tomia (resp. kandidátů jeho strany) nedostali do krajů všechny ty bizarní postavy, které vsadily celý program na islám a uprchlíky (někdo spočítal, že v ČR letos kandidovalo cca 3500 lidí za tzv. antiislámské strany, tj. 8 lidí na jednoho urprchlíka, lol)  a celou dobu vyřvávali, že mluví za 90 % obyvatel...hm, tak asi ne :-D Obzvlášť mě potěšil magor Konvička (ten teda kandidoval do Senátu) na předposledním místě, chichi. Taky jsem ráda, že Brňáci si znovu nezvolili Haška.

Krajské volby 2016-víte, proč (a koho) volíte?

4. říjen 2016 | 13.55 | rubrika: Moje názory

Jak už název napovídá, v krajských volbách se volí do krajských zastupitelstev a volíme tam lidi, kteří slibují (tedy ještě lepší než slibovat, je mít nějaké konkrétní plány, že ano), že udělají něco pro kraj, kde žijeme a vytvoří z něj lepší místo k životu. Všechno tedy na krajské úrovni. To znamená třeba, jak podpořit investice a tím zaměstnanost. Postavit nový obchvat nebo opravit silnici. Jestli bude potřeba více školek, základních a středních škol nebo jestli je demografická situace taková, že se některé uzavřou. Jak nalákat do kraje turisty. Kde získat prostředky pro vybavení nemocnic. Jestli budou krajské a městské úřady transparentní. Jak se starat o životní prostředí. A tak bych mohla pokračovat, témat k řešení je samozřejmě na krajské úrovni spousta.

#czarnyprotest

3. říjen 2016 | 22.52 | rubrika: Moje názory

Ten apartheid v AFRICKÉ zemi byl vlastně super

7. prosinec 2013 | 21.25 | rubrika: Moje názory

UPOZORNĚNÍ: Tento článek je delší. Proto, jestli chcete komentovat (a vynadat mi do pseudohumanistů, zaslepenců a pravdoláskařů-mimochodem, stejně je divný, že žijeme v zemi, kde jsou pravda a láska téměř sprostá slova a lepší je asi teda být lžinenávistníkem), tak si ho přečtěte celý, ať se vyhneme případným nedorozuměním (popř. mi klidně vynadejte, ale ne na základě něčeho, co jste si ani nepřečetli) ;-) Děkuji.

Nechci samozřejmě z milých čtenářů dělat hlupáky, já jsem taky vždycky myslela, že člověk komentuje to, co si přečetl, ale bohužel jsem se tu párkrát setkala s komentáři typu "Ještě jsem to ani nedočetl, ale musím ti říct, že jsi hloupá / mýlíš se / jsi mimo" apod. :-D

Předem říkám, že nejsem žádný nekritický obdivovatel Nelsona Mandely, který před dvěma dny zemřel v požehnaném věku 95 let ani, že africké země, včetně JAR, nemají problémy a že po převzetí moci JAR zpět od bělochů k černochům se tam nedějí zvěrstva tentokrát namířená proti bílým. Rasismus není v pořádku, ať už pochází z kterékoli strany. Ale je dojemné, jak se zas "tlučdoklávesnicové", co nikdy nikde nebyli, ale v diskuzích na zpravodajských serverech mají ve všem jasno a jsou odborníci na všechno, začali najednou strašně starat o JAR, kde Mandela vyhnal tu skvělou bílou elitu a jak je to tam teď hrozné. Jestli někomu přijde v pořádku, že v AFRICKÉ zemi neměl černoch ani právo volit...:roll: Asi zapomněli, že černý kontinent je domovem černochů nikoli bělochů, resp. Evropanů a je v tom případě směšné, že někdo, kdo tvrdí, že apartheid proti černochům v jejich vlastní zemi byl super, zároveň nadává na imigranty, když Evropané také "vlezli" všude a zdecimovali původní obyvatelstvo od Ameriky po Austrálii.

Fungující stát prosadí jen nefungující strana...

29. říjen 2013 | 09.57 | rubrika: Moje názory

...usoudila zřejmě ČSSD a hned po volbách se rozhodla odstřelit svého předsedu, který je dovedl k předčasným volbám, ve kterých vyhráli, byť s méně hlasy, než čekali, aby se k moci prodralo zemanovské křídlo. Bravo. Nepamatuji si, kdy nějaká jiná strana hned den volbách takhle zradila své voliče.

Ukamenujme Angelinu a paterčata!

5. červen 2013 | 21.49 | rubrika: Moje názory

Upozornění: Nějak jsem se rozjela, takže tento článek je dost dlouhý. Pokud ho nechcete číst do konce, tak ho, prosím, ani nekomentujte, jak se mi to nedávno stalo, vyhneme se tak zbytečným nedorozuměním. Děkuji.

komentáře (6) | přidat komentář | přečteno: 187x

Letem světem

22. únor 2013 | 22.20 | rubrika: Moje názory

Aneb co mě v poslední době zaujalo (bohužel teda negativně).

O tragédii ve Frenštátě p.R. už určitě slyšel každý, pokud teď zrovna teda není na dovolené na Měsíci. A stále vyplouvají na povrch nové věci, např. to, že chlap, který toto neštěstí s největší pravděpodobností zřejmě způsobil, byl vášnivý internetový diskutér-více (včetně úryvků z jeho příspěvků) zde nebo zde.