27.12.13

27. prosinec 2013 | 20.54 | rubrika: Day by day

queensofdarknessPitomý, hnusný, utrápený rok :-( Děsím se, že ještě 4 dny zbývají, co se ještě stane. I když ten nový asi taky nezačne extra úžasně, protože se musím objednat hned ke třem doktorům Bojik Od té doby, co nemám Elišku, chodím doma od ničeho k ničemu. Učení stojí, zakázky taky. Mám v hlavě úplně prázdno, nemůžu se donutit, nebaví mě to. Na druhou stranu jsou samozřejmě lidi, co jsou na tom hůř. Třeba na Vánoce můžu jít k prarodičům a Emči, jak jsme s mamkou na Štědrý den šly, když už teda doma nemáme ani psa. Na Silvestra za nimi asi půjdu taky. Loni jsem byla krátce před půlnocí domluvená s kamarádem. Samozřejmě dorazil pozdě, takže přesně o půlnoci jsem na ohňostroj koukala sama. Možná od toho se odvíjel celý následující rok :-/ A vůbec-vichřice (ne sněhová), déšť a 10 stupňů na konci prosince? Mě teda netrápí, že není zima, nesnáším mráz, ale je to čím dál divnější, vzhledem k tomu, že Velikonoce byly na sněhu. Jednou budeme dětem vyprávět, jak o Vánocích byl sníh a zima a o Velikonocích jaro...

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 184x

28.11.13

28. listopad 2013 | 20.35 | rubrika: Day by day

Dlouho jsem tuto rubriku zanedbávala, protože se stejně celý rok nic zajímavého nedělo. A když už jo, tak jen samé negativní věci. V podstatě čtvrt roku doma se zlomeným kotníkem, stresy z první školy, do které jsem kdy chodila, která mě doje*ala tak, že jsem mockrát brečela (nikdy dřív jsem kvůli žádné škole nebrečela), nervy s bakalářkou zas na poslední chvíli (ok, to byla moje chyba), nejčastější znění e-mailů, které mi letos chodily "Litujeme, ale dali jsme přednost jinému uchazeči" (teď se kvůli tomu ještě nevěším, ale až budu mít za sebou i státnice a škola bude definitivně minulostí, tak to bude veselé) a když už se něco děje tak samozřejmě zas všechno naráz.

24.6.13

24. červen 2013 | 10.27 | rubrika: Day by day

Stop_the_World-300x270Jelikož jsem chudý student, budu vás tento týden trochu oblažovat PR články, abych si konečně mohla nechat poslat výplatu (z PostGenius jde za články vybrat až když máte na účtu 1000 Kč). Sice jsem nedávno dostala za jiné články celých 700 a dalších 500 je doufám na cestě, ale nevím, kde ty peníze pořád mizí :-D Ale aby tu nebyly jen reklamy, tak vždy přidám i další článek + písničku ;-)
Ale ani tak asi ten RFP na který jsem se tak těšila, nedám :-( Sice jsem zvaná, ale nechci, aby mi ten člověk platil celý výlet. Přijde mi to divný.

23.3.13

23. březen 2013 | 22.32 | rubrika: Day by day

20b22b04bf_2723484_o2Dnes jen nudný výlev o škole a mém nezdraví (sprostá slova included) takže tenhle článek klidně můžete přeskočit.
Vážně, jsem opravdu nasraná! Ve čtvrtek jsem byla zapsaná v jendom předmětu na prezentaci (učitelka nám termíny vybrala sama, jinak bych si to dala na později, protože kotník pořád ještě nemám úplně ok). Psala jsem jí 2 maily, jestli by to nešlo posunout, ale ani na jeden se neráčila odepsat (já jsem student a chodím na školní mail každý den, kdyby něco, u učitele bych to považovala za samozřejmost :roll:). Kdybych tu prezentaci měla sama tak na to kašlu, ale nechtěla jsem potopit spolužačku (mimochodem, nesnáším týmové práce, radši bych si všechny úkoly dělala sama :-( ) tak jsem přijela. Měly jsme to napůl a spolužačka začínala, neuměla k tomu nic (já se na ni nezlobím, mě taky trendy a megatrendy v automobilovém průmyslu absolutně nezajímají, ale co se dá dělat, aspoň něco jsme k tomu říct musely) a učitelka nás vyrazila obě.

13.3.13

13. březen 2013 | 23.47 | rubrika: Day by day

motyliPravidelné hypochondrovo zdravotní okénko: Včera mi obvodní doktorka řekla, že si myslí, že už nemusím pořád chodit o berlích a nosit ortézu, tak jsem dnes šla na poštu a do knihovny (tam a zpět jsem teda jela MHD) bez nich, cestou tam to šlo, ale zpátky už kotník celkem bolel, ale to asi ještě nějaký čas bude. Zítra se jdu domluvit na rehabky, školu mám jen 2 dny v týdnu tak snad to půjde. Teda budu mít, protože jsem tam ještě nebyla, až příští týden. Když pomyslím na to, kolik zkoušek a zápočtů mi ještě chybí, o seminárkách nemluvě, tak mám chuť si zlomit ještě i druhý. Haha, blbej vtip, byl to fakt opruz :-/ A do toho okružní jízda po dalších doktorech, které jsem teď nestíhala, ke g. na vyvolávačku (bojím :-( ), k p. pro prášky, k zubařce, bo už mám zas citlivou sklovinu + cosi mě bolí na dásnu (asi aft ) a aby toho nebylo málo

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 92x

17.2.13

17. únor 2013 | 21.24 | rubrika: Day by day

4a27b118dd-11397509-o2Žiju, ale nic nového. Až do konce února stále noha v nechodící sádře a berle. Už mi z toho poskakování a celkově z toho, že jsem již několik týdnů nevylezla ven trochu hrabká, ale co se dá dělat. Mohla bych se samozřejmě učit na zkoušky, které tím pádem budu dělat až později, ale já jsem řekla ne :-D :oops: Jako přepisuju si poznámky ze skript a pročítám si to, příští týden snad konečně zfouknu dvě poslední seminárky a asi pošlu mamku do knihovny pro nějaké knížky k bakalářce ať s ní můžu začít (pokud teda u nás aspoň nějaké mají, jinak budu muset počkat až se zas dostanu do O.). Nevím, jestli jsem už psala, co mám nakonec za téma?

komentáře (1) | přidat komentář | přečteno: 102x

25.1.13

25. leden 2013 | 12.18 | rubrika: Day by day

plazZdravím a mám pro vás novinku. I když pro mnohé to novinka už není. Vyhraje Karel. Konspirační teoretici, kteří ví jako vždy pravdu o všem a všech nás odhalili. Ano, je to tak. Jakožto člen volební komise jsem dostala několik mega, aby vyhrál a za týden odlítám na Bahamy, heč! :mrgreen: Nebudu říkat od koho, abych pana Kunšteka nepřipravila o radost z jeho obdivuhodného detektivního pátrání, ale on na to jistě brzy přijde.
Tak a teď vážně. Ať se jeho článek tváří kdoví jak seriózně, ubírá mu, že tam má faktické chyby, cituji: "Samotné falšování voleb cestou manipulace  údajů od volebních komisí by teoreticky měla být vyloučena tím, že kandidáti mají možnost mít své zástupce ve volebních komisích. Mají je však ve všech?" Ve volebních komisích (ani u prezidentských voleb) nejsou zástupci kandidátů, ale politických stran, popř.můžete jít jako člen volební komise za město.

19.1.13

19. leden 2013 | 22.54 | rubrika: Day by day

"Leden je pro vás skvělý měsíc, plný nápadů, optimismu, nových možností a výhledů."  Dovolte, abych se zasmála. Cha cha. To je hrůza, už ani těm horoskopům se nedá věřit :mrgreen:

29.12.12

29. prosinec 2012 | 21.14 | rubrika: Day by day

Dark-Fairy-Azaleas-Dolls1Tak jsem doufala, že vás o vánočních prázdninách oblažím novými články. No jo, ale to by mě nesmělo přepadnout něco na způsob chronického únavového syndromu. Tím sice trpím celoživotně, ale momentálně je to fakt hrůza. Pokud zrovna nespím tak jsem stejně jak praštěná kladivem a v takovém stavu se inspirace a chuť do psaní hledá těžko. A co druhý den pivo nebo víno s kamarádkami do pozdních nočních hodin taky moc neprospívá, ale co se dá dělat. Navíc mám tentokrát volno až do 15., teprve pak další zápočty. Mimochodem, musím se pochlubit, myslela jsem, že nedám nic, ale zatím všechny zkoušky (zatím tedy dvě a oboje na dvojku, wau!)  a jeden zápočet mám hotové na první pokus. Jinak bych volno mohla využít k psaní bakalářky, jenže vedoucí na mě dalo by se říct kašle a když jsem se s ním naposledy chtěla domluvit tak mi napsal špatné konzultační hodiny tudíž jsem ho stejně nezastihla :-/ Teď se modlím, abych mohla ještě na poslední chvíli přejít k někomu jinému a vybrat si jiné téma, ale nevím, jestli to půjde, protože ostatní už mají zadání BP schváleno v systému :-(

15.12.12

15. prosinec 2012 | 22.48 | rubrika: Day by day

snehulaciJak už jste si asi povšimli-nestíhám. Ne, že bych se nějak přehnaně učila (ale dnes už jsem si nad tím sedla-úspěch :-D), ale začínám si aspoň dělat výpisky ze skript-sice se asi upíšu, ale člověku přitom aspoň něco utkví v hlavě a navíc se mi vždycky učilo líp z mých vlastní rukou napsaných poznámek než z elektronických dokumentů. Naštěstí máme toto zkouškové jen zápočty a někteří učitelé říkali, že to nebudou hrotit a zapíšou nám je rovnou, že se pak máme víc připravit na zkoušku a navíc mi konečně uznali předměty (včetně matiky, jooooooo!!!! Viteznik) akorát nevím, proč to muselo trvat tak dlouho, až do začátku prosince jsem musela chodit na všechny předměty, protože jsem nevěděla, jak to bude-teď mám jeden, nanejvýš dva denně, což by bylo super už od začátku.